Re: Sýry s Krasolesí

David Kolman 04.05.2013
Dovolte mi prosím reagovat.
Co se vlastně stalo? Koupila jste si produkt Mlékárny Krasolesí, nesplnil Vaše očekávání, zklamal Vás. To se stává, nelze se zavděčit všem, s tím se dalo počítat. Tato vcelku banální, jistěže nedobrá příhoda, Vás však podnítila k pomluvám a urážkám. Mohu Vám sdělit, že naši zákazníci jsou lidé vyžadující kvalitní produkty, příslušníci vyšší třídy. Lidé kteří hodně cestují a také cizinci žijící v Praze. Troufám si tvrdit, že to nejsou žádní ''tupci co koupí každý odpad''. Také spolupracuji se špičkovými šéfkuchaři, např. p. Šašek, p. Kašpárek. Dlouhodobě dodávám do několika podniků sítě Ambiente. Zakladatel této sítě prestižních restaurací p. Karpíšek si nedávno osobně vyžádal mou účast v připravovaném novém projektu. Mohu Vás ubezpečit, že síť Ambiente si své dodavatele velmi pečlivě vybírá a spolupracuje jenom s těmi nejlepšími. Jejich šéfkuchaři jsou skutečnými mistry svých oborů. Kde máte prosím ty ''tupce'' a ''odpad''?
Váš podlý a zákeřný příspěvek uráží nejen mne osobně, ale zároveň mé spolupracovníky, zákazníky a obchodní partnery.
Mohu Vám nabídnout, abyste se stavila na některém z našich prodejních míst, a my Vám rádi vrátíme částku za Váš nevydařený nákup.
Zároveň si Vás dovoluji požádat, abyste se dále zdržela všech urážek a neházela špínu na cizí práci o které bohužel nevíte vůbec nic.
Děkuji Vám. David Kolman arminius@volny.cz

Přidat nový příspěvek