ORGANIZAČNÍ INFORMACE:

 • Kde: školící středisko Dobré centrum Pacov, Žižkova 1059, 395 01 Pacov - více na - Kam na kurzy
 • Jak dlouho: 2 dny dvoudenní kurz. Vždy víkend So 10 - 18h s hodinovou přestávkou na oběd, Ne 10 - 14h. 4 dny čtyřdenní kurz, dle termínu. První 3 dny 10 - 18h s hodinovou přestávkou na oběd, poslední den 10 - 14h.
 • Cena: u každého kurzu a v kalendáři akcí.
 • Rezervace: 50% ceny kurzu, splatná nejdéle 3 týdny před začátkem kurzu. Po zaplacení rezervace budete mít jisté místo v kurzu.
 • Slevy: aktuální slevy najdete v rubrice Kurzy - termíny/přihláška
 • Nocleh a jídlo není v ceně kurzu. Nocleh si můžete zajistit z nabídky v rubrice - UbytováníJídlo je možné domluvit po příjezdu.
 • Parkování: v okolí dle platných dopravních předpisů. Placené parkování v Pacově není. Neblokujte, prosím, vstupy a vjezdy do domů, děkujeme. Vchod do Dobrého centra je z hlavní ulice, nelze zde parkovat, pouze zastavit k nutnému vyložení a naložení.
 • Využijte rubriku Společná cesta ,třeba se někdo sveze s Vámi nebo sveze Vás.
 • Nákup vybavení a materiálu: Po skončení kurzu je možné si nakoupit. E-shop www.dobrykoloial.cz je na stejné adrese. Pro absolventy kurzu sleva 5% při nákupu na místě.
 • Pročtěte si, prosím Obchodní podmínky

Jak to probíhá:

So - začátek je v 10h, Dobré centrum je otevřené přibližně od 9,30. Po příjezdu zápis do prezenční listiny a vybrání doplatků. Před začátkem si můžete ještě uvařit čaj nebo kávu, což je k dispozici v průběhu celého kurzu. Na stolech jsou jídelní lístky z pizzerie Na náměstí, která nám vyšla vstříc s cenou víkendového menu (99.- včetně polévky - výběr ze 4 jídel). Vybíráme hned po příjezdu, abychom jídlo mohli objednat a měli ho včas připravené. Vybrat je možno i z dalších jídel dle běžné nabídky. Na jejich stránkách nejdete aktuální jídelní lístek. Z něj budeme vybírat také sobotní večeři a nedělní oběd. Ty si necháme dovézt do centra, abychom se nezdržovali. Sobotní oběd, kdo bude mít zájem, je tedy možný v pizzerii přibližně mezi 13 - 14h. Kdo nebude chtít jít na oběd může zústat v centru nebo si něco obstarat v místních obchodech (Penny a Albert). Poté pokračujeme do večera. Podstatné by mělo být sděleno přibližně do 18h pro ty, kdo se vrací domů. Jinak pokračujeme ještě asi do 20h a není to nezajímavé :-). Kdo je ubytovaný ve Vysočině, předávka klíčů je obvykle v centru mezi 18-19h ... paní Michlová bydlí poblíž.

Ne - začátek v 10h, po domluvě všech je možné již od 9h. Oběd, kdo bude mít zájem, objednáme a dovezou. Kurz končí obvykle mezi 14 - 15h. Potom je čas na nákup v dobrém koloniálu, sklad je přímo na místě. Obvykle do 17h jsou všichni na cestě domů  :-).

Těšíme se na Vás!

Za všechny Katka Mašátová - 724 574 942        Když budete bloudit, volejte!

Přihlášky v rubrice:  TERMÍNY/PŘIHLÁŠKA  informace na: dobrykurz@gmail.com  nebo na tel. 724 574 972

SLEVY NA KURZY: 

 1. Jede Vás víc? Za každého dalšího absolventa, který přijede s Vámi, dostanete slevu 200.-Kč z ceny Vašeho kurzu. Nevztahuje se na výši zálohy. Sleva bude vyúčtována při doplatku na kurzu. U organizací sleva z celkové ceny faktury, podle počtu přihlášených osob.

 2. Každý absolvent kurzu dostane slevu 5% na svůj nákup v Dobrém koloniálu na místě po skončení kurzu. Výdejní sklad e-shopu www.dobrylonial.cz sídlí na stejné adrese, jako školící středisko Dobré centrum Pacov. 

v pizzerii